12761.
Closed 467. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Garajszki József (1934-): Feltámadás. Bőrplasztika, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fakeretben. 50x37 cm