19013.
Closed 466. Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Budapest tömegközlekedésének története 1873-1973 orosz nyelven. BKV. Kiadói egészvászon kötés, ázásnyomokkal, kissé kopottas állapotban.