19193.
Closed 466. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Bertalan Lajos: Vasi negyedszázad. Történelmi tudósítás 1945-1970. Szombathely, 1970, Vas megyei Nyomdaipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.