19259.
Closed 466. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben