Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 102
3145335
13025
466
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, kopással, m: 24,5 cm
9 000 HUF
3145454
13026
466
26000
Szecessziós női büszt. Jelzett, festett kaolin, kopással, m: 29 cm
26 000 HUF
3142992
13027
466
Kocsmáros legény. Bronz szobor, kopott tüziraranyozással. Alpakka talpon. XIX. sz. Bajorország. 14 cm
12 000 HUF
3143014
13028
466
34000
Kubisch János (1951-): Lovasok. Bronz.relief jelzett, 50x13 cm, pozdorja alapon. hátoldalán Képcsarnok címkével
34 000 HUF
3143024
13029
466
Vincent Désiré Faure de Brousse (1876-1908) után: Passage difficile. bronzírozott spiáter, alabástrom talapzattal, mely ragasztott. m: 19 cm
5 000 HUF
3144063
13030
466
Erdélyi faragott fa fali dísz. Jelzés nélkül, 38 cm
10 000 HUF
3146947
13031
466
20 000 HUF
3146811
13032
466
Lenin büszt spiáter 13 cm
3 000 HUF
3146940
13033
466
80000
Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm
80 000 HUF
2500221
13034
466
8 000 HUF
2976155
13035
466
24000
24 000 HUF
2964573
13037
466
80000
Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m