Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 102

Kínai bölcs. Faragott zsírkő, kopással, m: 24,5 cm
13025.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szecessziós női büszt. Jelzett, festett kaolin, kopással, m: 29 cm
13026.

26 000 HUF
70,46
81,25

Kocsmáros legény. Bronz szobor, kopott tüziraranyozással. Alpakka talpon. XIX. sz. Bajorország. 14 cm
13027.

12 000 HUF

Kubisch János (1951-): Lovasok. Bronz.relief jelzett, 50x13 cm, pozdorja alapon. hátoldalán Képcsarnok címkével
13028.

34 000 HUF
92,14
106,25

Vincent Désiré Faure de Brousse (1876-1908) után: Passage difficile. bronzírozott spiáter, alabástrom talapzattal, mely ragasztott. m: 19 cm
13029.

5 000 HUF

Erdélyi faragott fa fali dísz. Jelzés nélkül, 38 cm
13030.

10 000 HUF

13031.

20 000 HUF
54,20
62,50

Lenin büszt spiáter 13 cm
13032.

Lenin büszt spiáter 13 cm

3 000 HUF

Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm
13033.

80 000 HUF
216,80
250,00

13034.

8 000 HUF

13035.

24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm
13037.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF