Photo Number of items: 490
3140463
14508
466
Photo
cca 1977 Nagy Csilla: ,,Arcmás" és ,,Monokrómok" című, vintage fotóművészeti alkotásai, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
2 400 HUF
3140466
14509
466
2200
Photo
cca 1977 György Edit: ,,Sík - tér" és ,,Iparvidék" című, vintage fotóművészeti alkotásai, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 12,5x16,3 cm és 11,2x17,2 cm
2 200 HUF
3140473
14510
466
Photo
cca 1975 Bartók Béla zeneszerző emlékére készült szobrokról 2 db jelzés nélküli vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17x12 cm
1 600 HUF
3140514
14511
466
Photo
cca 1976 Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Célban), ezüst zselatinos fotópapíron, 16x24 cm
2 000 HUF
3140538
14512
466
Photo
cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Havas erdő), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
2 400 HUF
3140458
14513
466
Photo
cca 1977 H. Csongrády Márta: ,,Szelíd part" és ,,Szomjúság" című, vintage fotóművészeti alkotásai, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 18,5x17,5 cm és14x19,4 cm
2 400 HUF
3140471
14514
466
Photo
cca 1978 Doris Schiffner lipcsei fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x19,5 cm
1 600 HUF
3140508
14515
466
Photo
cca 1975 Feri Lukas (?-?) korábban Lukács Ferenc, Londonban letelepedett, magyar - angol fotóriporter, reklámfotós, fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó (Tüntetés Londonban, Önarckép Bp-en), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm és 19x25,5 cm
2 400 HUF
3140488
14516
466
3200
Photo
cca 1979 Ludmila Duskova prágai fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotásai (Szociális ebéd I-III), 3 db feliratozott fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 23,5x17,5 cm
3 200 HUF
3141112
14517
466
Photo
Olvashatatlan jelzéssel: Virág, 2003. Fotó, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 50x34,5 cm.
5 000 HUF
3147336
14518
466
Photo
Szél Ágnes (1944- ) fotóművész jelzett felvétele (Temetőrészlet, 1995). Paszpartuban, plexiüvegezett fakeretben, a hátoldalon címkével és datálással, a kereten kisebb felületi sérülésekkel. Látható méret: 29x19 cm, keret: 42x42 cm.
20 000 HUF
2964556
14519
466
Photo
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house