Number of items: 360

Antik Ludwigsburg porcelán furulyás fiú. Rokokó szobor. Kézzel festett, jelzett, kisujj hiányzik 22 cm
11687.

24 000 HUF
65,04
75,00

11688.

16 000 HUF
43,36
50,00

11689.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
11690.

18 000 HUF
48,78
56,25

Fischer Ignác áttört kaspó. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, kopásokkal, d: 13 cm, m: 8,5 cm
11691.

15 000 HUF
40,65
46,88
10

cca 1914-1918 Wagner & Apel Bertram háborús propaganda figura - fiú kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
11692.

10 000 HUF

Antik kínai export kínáló, repedezett mázzal, jelzett, 34x26 cm
11693.

12 000 HUF

KPM Krister 12 személyes aranyozott tejporcelán kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
11694.

16 000 HUF
43,36
50,00

12 db Meisseni porcelán süteményes tányér Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb kopásokkal d: 17 cm
11695.

15 000 HUF
40,65
46,88

11696.

14 000 HUF
37,94
43,75

11697.

18 000 HUF
48,78
56,25

11698.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF