Number of items: 360
3139140
11663
465
Hollóházi virágmintás kompótos szett. Jelzett, matricás, kis kopással, d: 12-19 cm
1 000 HUF
3133379
11664
465
Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
2 000 HUF
3133424
11665
465
Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, ujja sérült, m: 14 cm
1 000 HUF
3133430
11666
465
Hollóházi népviseletes lány. Terv: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan (támasztási nyommal), m: 16,5 cm
3 000 HUF
3132424
11667
465
Hollóházi sirály. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 24 cm
1 200 HUF
3133118
11668
465
Hollóházi 5 darab dísztál, jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt
3 000 HUF
3133107
11669
465
Hollóházi II. János Pált ábrázolós kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
1 000 HUF
3133406
11670
465
3800
Hollóházi kobaltkék színezésű váza. Jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
3 800 HUF
3133076
11671
465
Hollóházi fehér gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
1 200 HUF
3133071
11672
465
Hollóházi paradicsommadár mintás tál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
1 400 HUF
3135404
11673
465
Hollóházi FTC logós korsó és hosszúkás tálka. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm, h: 22 cm
2 000 HUF
3134894
11674
465
2 db Hollóházi porcelán gyertyatartó, Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m