Art-ceramics
Number of items: 273
2756012
11474
465
3200
Art-ceramics
Az én váram. Kerámia falikép, jelzés nélkül, minimálás lepattanásokkal a szélén 23,5x23,5 cm
3 200 HUF
3038799
11475
465
Art-ceramics
Mono D. jelzéssel kék mázas kerámia kínáló pár, jelzett, kopással, d: 18,5 cm, m: 7 cm
2 400 HUF
3075412
11476
465
Art-ceramics
Design váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22 cm
2 600 HUF
3075413
11477
465
Art-ceramics
Delfin figurális mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
2 600 HUF
2862269
11478
465
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2 000 HUF
3089859
11479
465
Art-ceramics
Iparművészeti váza. Retro, jelzés nélkül, kis repedésvonallal, lepattanással, m: 23 cm
2 400 HUF
3100275
11480
465
Art-ceramics
K. Nagy József Nádudvar váza. Kavicsolt fekete kerámia, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
2 800 HUF
3122417
11481
465
Art-ceramics
Gerzit original boroskancsó. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
4 000 HUF
3122419
11482
465
Art-ceramics
Grunstadt vintage tortatál. Jelzett, kopással, egyik lábán gyári anyaghibával, d: 31 cm
2 000 HUF
3121373
11483
465
Art-ceramics
Iparművész horpasztott váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3 000 HUF
3121408
11484
465
Art-ceramics
Kecskemét kerámia dísztál. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 20 cm
2 000 HUF
3117467
11485
465
Art-ceramics
Hőgye Katalin (1952-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m