14350.
Closed 463. Online auction
Photo
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
cca 1890-1920 Régi szecessziós családi fotóalbum, kb. 20 fotóval, nagyrészt keményhátú fotók, de közte későbbiek is, főleg soproni fotósok munkái, de közte más magyar és külföldi fotósok munkái is, pl. lövészbojtos katona portréja (St. Ossko, Sarajevó, férfiportré kitüntetésekkel (Luzern, Attenhofer & Egli) Szecessziós rézveretes bársony-kötésben, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült, foltos táblákkal.