19075.
Closed 463. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.