Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 22
3099501
19277
463
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 400 HUF
3014818
19278
463
2 600 HUF
2523618
19279
463
100
Jocha Károly: Bronzérmes győztesek. Bp., 2010, Geo sport. Kiadói kartonált papírkötés. 3117714
19280
463
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak. 6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (boxolás). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 48 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1 600 HUF
3118189
19281
463
Komlósi Gábor (szerk.): Statisztika. A világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2000. Bp., 1999, KSH. 101 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 400 HUF
3117410
19282
463
Elbert György, Orosz Imre, Szohár Ferenc, Dr. Varga H. István (szerk.): Sport-totó zsebkönyv '73/74. Bp., 1973, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
1 400 HUF
3072042
19283
463
1 800 HUF
3095348
19284
463
100
Gallov Rezső: Olimpiák. Peking előtt. Bp., 2008. Magyar Edzők Társasága. Kiadói papírkötésben. 1250278
19285
463
100
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben. 3021373
19286
463
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house