Tétel

3 200 HUF

Description:

Kézikönyv a szövetkezeti boltkezelők és alkalmazottak részére. Összeállították: a ,,Hangya'' boltostanfolyamának előadói. Második, ujonnan átdolgozott kiadás. Budapest, 1934. ,,Hangya'' Szövetkezeti Központ (Pallas Irod. és Nyomdai Rt.) 429 + [1] p. A boltvezetői és boltos-segédi kézikönyv első kiadása 1932-ben jelent meg. A bevezetésben a hazai szövetkezeti mozgalom gyors áttekintése - a szövetkezeti mozgalom a szerző értékelésében nem más, mint a hazai gazdaság régóta esedékes saját kézbe vétele. A kötet második felében a kiskereskedelem egyes ágazatainak részletes tudásanyaga, ezt megelőzően általános értékesítői etikett, elrettentő és követendő társalgási példákkal. Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés. (,,Hangya'' ügyviteli szabályok. III-ik kötet) BOEH VI: 0. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Share:

Photo of the item taken by : ufk