Number of items: 464

21088.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hasbeszélő a gondolában. A Tartóshullám antológiája. Szerk.: Beke László, Csanády Dániel, Szőke Annamária. (Erdély Miklós, Esterházy Péter, Tandori Dezső és mások írásaival.) Bp., 1987, Bölcsész Index, 303+(1) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
21089.

1 200 HUF

21090.

1 200 HUF

21091.

800 HUF

Molnár Géza: Az elpazarolt birodalom. DEDIKÁLT! Bp.,1986., Szépirodalmi. A borító és kötésterv Würtz Ádám munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán törésnyommal.
21092.

1 400 HUF

Petőfi-Könyvtár sorozat 2 kötete: Váradi Antal: Regényes rajzok Petőfi életéből. / Barabás Ábel: Felhők.; Palágyi Menyhért: Petőfi. / Somogyi Gyula: Petőfi Sándor költészete. Tanulmány. Petőfi-Könyvtár III-IV. és XIII-XIV. füzet. Bp., 1908-1909, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé fakó, kopottas borítóval, az egyik kötet sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
21093.

1 600 HUF

21094.

800 HUF

Könyvtári Minerva I-II. Bp., 1965., OSZK. Kiadói műbőr kötésben 684p + 234p.. 1500 pld
21095.

1 400 HUF

Magyarország bibliográphiája VI. kötet. 1712-1860. Bp., 1972, OSZK. Kiadói papírkötésben
21096.

1 400 HUF

Benedek Elek: Huszár Anna. Regény. Athenaeum Olvasótára. Bp.,én.,Athenaeum, 2+162 p. 2. kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
21097.

1 600 HUF

Fekete István: Barangolások. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1968, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
21098.

2 400 HUF

Weöres Sándor: Magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Révai, 100 p. Weöres Sándor kéziratos verseskönyvének hasonmás kiadása. Kiadói kartonált kötés, az elülső tábla belsején kis ajándékozási emlékkel. Számozott, 1721. számú példány.
21099.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF