Tóth Kálmán összes költeményei I-II. Bp., 1888, Ráth Mór (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomda), [2] p. + 492 p., 462 p. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétváltak
Hasbeszélő a gondolában. A Tartóshullám antológiája. Szerk.: Beke László, Csanády Dániel, Szőke Annamária. (Erdély Miklós, Esterházy Péter, Tandori Dezső és mások írásaival.) Bp., 1987, Bölcsész Index, 303+(1) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.
Molnár Géza: Az elpazarolt birodalom. DEDIKÁLT! Bp.,1986., Szépirodalmi. A borító és kötésterv Würtz Ádám munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán törésnyommal.
Petőfi-Könyvtár sorozat 2 kötete: Váradi Antal: Regényes rajzok Petőfi életéből. / Barabás Ábel: Felhők.; Palágyi Menyhért: Petőfi. / Somogyi Gyula: Petőfi Sándor költészete. Tanulmány. Petőfi-Könyvtár III-IV. és XIII-XIV. füzet. Bp., 1908-1909, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé fakó, kopottas borítóval, az egyik kötet sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
Weöres Sándor: Magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Révai, 100 p. Weöres Sándor kéziratos verseskönyvének hasonmás kiadása. Kiadói kartonált kötés, az elülső tábla belsején kis ajándékozási emlékkel. Számozott, 1721. számú példány.