Number of items: 464

20821.

1 800 HUF

20822.

2 000 HUF

20823.

3 400 HUF
9,21
10,63

20824.

3 400 HUF
9,21
10,63

Shaw, [George Bernard]: Színművek. Ford.: Képes Géza et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20825.

3 000 HUF

Bertolt Brecht színművei. I-II. köt. Szerk.: Vajda György Mihály, Walkó György. Ford.: Bernáth István et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20826.

3 000 HUF

Jakabovics Tibor: Mókusugrás. Ültess fát! Bp., 2021, Equibrilyum. Kiadói egészvászon-kötés.
20827.

3 600 HUF
9,76
11,25

20828.

3 000 HUF

20829.

3 000 HUF

Preszly Elemér: Ősz. DEDIKÁLT!Bp., 1942., (Vác, Pestvidéki Nyomda, 186 p. Kiadói papírkötés.
20830.

3 400 HUF
9,21
10,63

Eichendorff J[oseph] báró: Egy naplopó életéből. Ford.: Gábor Endre és Brenner Hugó. Az egyik fordító, Gábor Endre által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1922, Táltos,(Élet-ny.), 155+5 p. A borító Jaschikné Müller Mária munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, az elülső borító szélén sérüléssel, foltos gerinccel.
20831.

3 400 HUF
9,21
10,63

20832.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF