https://www.darabanth.com/en/463-Online-auction/463.0/Books/Books-Other-rarities~2000017/Verne-Gyula-Strogoff-Mihaly-utazasa-Moszkvatol-Irkutskig-Ford-Szasz-Karoly-Bp-en-~II3116649
3116649
20970
463
1 800 HUF
Description:
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m