Upton Sinclair: Letűnt világ I-II. Budapest, 1945, Renaissance. Hetedi... https://www.darabanth.com/en/463-Online-auction/463.0/Books/Books-Other-rarities~2000017/Upton-Sinclair-Letunt-vilag-I-II-Budapest-1945-Renaissance-Hetedik-kiadas-Kiadoi~II3113119
3113119
21180
463
1 600 HUF
Description: Upton Sinclair: Letűnt világ I-II. Budapest, 1945, Renaissance. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé kopott papír védőborítón apró szakadásokkal, kissé sérült kötéssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house