Tolnai Simon: A bűvészet könyve. Tóth Béla előszavával. Bp.,é.n.,Magya... https://www.darabanth.com/en/463-Online-auction/463.0/Books/Books-Other-rarities~2000017/Tolnai-Simon-A-buveszet-konyve-Toth-Bela-eloszavaval-Bp-en-Magyar-Kereskedelmi-Kozlony~II3122412
3122412
20899
463
2 000 HUF
Description: Tolnai Simon: A bűvészet könyve. Tóth Béla előszavával. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval,
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house