4 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály rézfénynyomatú képével. Bp.,1904, Athenaeum, 1 t.+229 p.+5 t. Tizenhatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a címkép hártyapapírja hiányzik, az egyik hártyapapír szakadt.