8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon, átfestett részekkel, 89x69 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.