Tétel

Catalogue number:

17133.
Closed 463. Online auction
Advertisement

6 000 HUF

Description:

Cosmétiques Hongrois. A Chemolimpex Vegyiáru Külkereskedelmi Vállalat francia nyelvű, színes termékkatalógusa. (1963) (Budapest), [1963 körül]. Chemolimpex Société Hongroise pour le Commerce d'Huiles Minérales et de Produits Chimiques [ny. n.] 67 + [3] p. Az 1949-ben alakult, állami Chemolimpex Vegyiáru Külkereskedelmi Vállalat képes propagandakiadványa francia nyelven ismerteti a magyar kozmetikai ipar termékeit. A kiadvány szappanok, borotvakrémek és fürdőolajok, fogkrémek, samponok, bőrápoló krémek, napolajok, púderek, alapozók, arcszeszek és illatszerek, babaápolási szerek és hintőporok kategóriáiban ismerteti a magyar kozmetikai ipar márkáit. A kiadvány 57 színes oldalt tartalmaz, valamennyi fejezet előtt feliratozott, oldalszámozott hártyapapír. A kötetet Káldor László grafikusművész tervezte. Bakos K. VI. 37. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó példány, ritka.

Share:

Photo of the item taken by : ufk