https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 128

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1953. "Népstadion 1953.VIII.20." ezüstözött bronz kitűző a megnyitásra T:XF,VF kopott ezüstözés
1
31576.

1953. "Népstadion 1953.VIII.20." ezüstözött bronz kitűző a megnyitásra T:XF,VF kopott ezüstözés

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém emlékplakett (65x40mm) T:2,2- patina
1
31577.

1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém emlékplakett (65x40mm) T:2,2- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
1
31578.

1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások
1
31580.

~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF
1
31581.

~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1960. "Kerékpár BM Bajnokság Országos Döntő 1960 - Női csapat I. helyezett" fém díjplakett, eredeti tokban + 1960. "BM Országos Döntő Női csapat" sport emlékérem mellszalagon T:AU,XF
1
31582.

1960. "Kerékpár BM Bajnokság Országos Döntő 1960 - Női csapat I. helyezett" fém díjplakett, eredeti tokban + 1960. "BM Országos Döntő Női csapat" sport emlékérem mellszalagon T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
2
 
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
1
31583.

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU
1
31584.

1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1966. "Pénzverő SE - 1966 - Jó munkáért" aranyozott fém érdemérem (59x59mm) márvány talapzaton (120x105x30mm) T:AU
1
31585.

1966. "Pénzverő SE - 1966 - Jó munkáért" aranyozott fém érdemérem (59x59mm) márvány talapzaton (120x105x30mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
1
31586.

1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1970. "Népsport" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:1- tok belsejében a szivacs foszlott
1
31587.

1970. "Népsport" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:1- tok belsejében a szivacs foszlott

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-
1
31588.

1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment