Single hungarian issues at a very low starting price
2 600HUF 7,05EUR, 8,13USD
My bid:
HUF
Description:
Vörösmarty összes költői művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp.,én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kijáró lappal, sérült lapszélekkel.