19187.
Closed 462. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum. Rengeteg érdekes fotóval. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban