4 000 HUF
Török Sándor: Titokzatos utazások. Regény. (Kétszeresen dedikált.) (Budapest, 1947). Révai Irodalmi Intézet (ny.) 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Vikár Lászlónak hálás köszönettel a Szentföld elmondásáért. Török Sándor bácsi. Bp. 1963. XI. 10." A kötetben elhelyezett betétlapon kÃsérÅ‘ dedikáció: ,,Bocsáss meg, de csak ilyen antikvár példányom van ebbÅ‘l a régi könyvbÅ‘l [...] Török Sándor". Az elsÅ‘ elÅ‘zéken az ajándékozást megelÅ‘zÅ‘ idÅ‘szakból származó régi tulajdonosi bejegyzés. Példányunk fűzése kissé meglazult. Prov.: Vikár László. [Vikár László (1929-2017) zenetudós, népdalkutató, népdalgyűjtÅ‘, számos országban oktató egyetemi tanár.] (Révai könyvtár, 8. szám.) Aranyozott gerincű, enyhén sérült kiadói félvászon kötésben.