2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
3 db könyv: Sigmund Freud-Dr. Almásy Endre et alii: Lélekelemzési tanulmányok. Dolgozatok a pszichoanalízis főbb kérdéseiből. Bp., 1993, Párbeszéd-T-Twins. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás. + Siegmund Freud: Mózes és az egyistenhit. Ford.: F. Ozorai Gizella. Bp., 1946, Bibliotheca. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel. + Rycroft, Charles: A pszichoanalízis kritikai szótára. 1994, Párbeszéd Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.