20153.
Closed 462. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Krepuska Géza - Krepuska István: Fülgyógyászat. Bp., 1936., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. + Krepuska István: Orr-, torok-, gégegyógyászat. Bp., 1942., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.