https://www.darabanth.com/en/462-Online-auction/462.0/Books/Books-Judaica~2000032/Frank-Erzsebet-365-nap-1944-1945-Zsolt-Bela-eloszavaval-Miskolc-1946-Munkaszolgalatosok~II3106711
3106711
20458
462
Books: Judaica
4 000 HUF
Description:
Frank Erzsébet: 365 nap. (1944-1945.) Zsolt Béla előszavával. Miskolc, 1946, Munkaszolgálatosok Szövetségének felsőmagyarországi Csoportja, (Bp., Bokor és Fischer-ny.), 85 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Share:
Photo of the item taken by
: bt
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m