https://www.darabanth.com/en/462-Online-auction/462.0/Books/Books-History~2000047/Varkonyi-Nandor-Sziriat-oszlopai-Elsullyedt-kulturak-Bp-1942-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-309plus3~II3110859
3110859
19516
462
Books: History
1 600 HUF
Description:
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp.,[1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+3 p. +16 t. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói szakadt, foltos illusztrált papír védőborítóban.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m