https://www.darabanth.com/en/462-Online-auction/462.0/Books/Books-History~2000047/Magyarra-lett-keleti-nepek-Szerk-Szombathy-Viktor-es-Laszlo-Gyula-Bp-1988-Panorama-Kiadoi~II3103530
3103530
19482
462
Books: History
2 400 HUF
Description:
Magyarrá lett keleti népek. Szerk.: Szombathy Viktor és László Gyula. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
Share:
Photo of the item taken by
: nagy_andras
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m