Tétel

10 000 HUF

Description:

Toronyay Rákóczy Karolina: Magyar nemzeti szakácskönyv ezeregy vénynyel és leirással Budapest, 1898, Toldi Lajos kiadása (Nagy Sándor Könyvnyomda, Bp.), 358 p. Magyar nemzeti szakácskönyv ezeregy vénynyel és leirással. Rákóczy Erzsébet, Rákóczy Ilona, Rákóczy Terézia, Rákóczy Mária, Rákóczy Zsuzsanna közreműködésével írta Toronyay Rákóczy Karolina (Férj. Stetter Károlyné). Szövegközti fekete-fehér könyvdíszekkel illusztrált, valamint szerzői előszóval, bevezetéssel, kivonattal az elismert nyilatkozatokból, függelékkel, részletes tartalomjegyzékkel, Toldi Lajos könyvkereskedésében megjelent könyvek listájával és a sajtóhibák jegyzékével kiegészített szakácskönyv. Kiadói félvászon kötésben, fűzésből kijáró lapokkal, erősen kopott borítóval, egy két lap széle sérült, Nagyon ritka!

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras