Military Number of items: 169
2909880
17581
462
Military
Magyar Honvédség egyenruha nadrág, ing és nyakkendő. Megkímélt, jó állapotban.
1 800 HUF
2909105
17582
462
Military
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
6 000 HUF
1865638
17583
462
Military
8 000 HUF
2926574
17584
462
Military
Magyar Honvédség egyenruha ing, 2 db, világosbarna-bézs és fehér színben. Jó állapotban.
1 200 HUF
3047840
17585
462
Military
2 000 HUF
3042611
17586
462
Military
20 000 HUF
3110374
17587
462
Military
Antik bőr tiszti bikacsök. Kopással, h: 57 cm
5 000 HUF
3110439
17588
462
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 19. gyalogezred, 3. század. Kopással, pattanással, d: 8 cm
2 000 HUF
3110442
17589
462
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 13. gyalogezred. Kopással, pattanással, d: 8 cm
2 000 HUF
3110447
17590
462
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 18. gyalogezred. Páros zászló és krizantémvirág díszítéssel, kopással, pattanással, d: 9 cm
2 000 HUF
3110452
17591
462
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. 1911, Katonai Háborús Játékok díjazás, a "Harciasság megjelenítése" felirattal, hátoldalon "Meji 44. évében" felirattal. Minimális kopással, d: 10 cm
6 000 HUF
3110879
17592
462
15000
Military
1942. "Nemzetvédelmi Kereszt" kitüntetésnek adományozói oklevele, az "Országos Nemzetvédelmi Bizottság" pecsétjével,szakadással, folttal
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house