Military

Number of items: 169

cca 1940 Csendőr főtörzsőrmester, őrsparancsnok kitüntetéssel, üvegnegatív, felül törött, 10,5x9 cm
17569.

1 400 HUF

cca 1940 Csendőrök, 2 db üvegnegatív, 9x6 cm
17570.

1 600 HUF

1912-1975 Kovács (Klein) József izraelita vallású katona iratai: anyakönyvi kivonat, igazolványi lap, szolgálati jegyek (1912-1920) + későbbi, háború utáni iratok, változó állapotban
17571.

4 800 HUF
13,01
15,00

1926 Vitézi oklevél Bodoki Mihály részére, dekoratív grafikával, Horthy Miklós kormányzó nyomtatott aláírásával, szárazbélyegzővel. Erősebben sérült, szakadt. Feltekerve, kb. 49x40 cm
17572.

10 000 HUF

cca 1914-1943 Harsányi Béla fhdgy. fotóalbuma, benne I. és II. világháborús fotókkal (mindkét háborúban szolgált), közte kárpátaljai bevonulás és egyéb érdekes képek, képeslapok is. Összesen kb. 70 db fotó + 2 db nagyobb méretű fotó és egy levél. Változó méretben és állapotban. Korabeli, kissé sérült, bőrkötéses albumban.
17573.

8 000 HUF
11

1942-1944 M. kir. pécsi IV. hadtesttel kapcsolatos iratok, össz. 29 db
17574.

3 000 HUF

1940-1941 Csendőrségi Lapok 4 db száma, sérült, szétvált címlapokkal
17575.

1 400 HUF

cca 1990-es évek közepe. MIG 29 vadászgép plakátok, 2 db, a 2. kétgépes plakátot, az egyik repülő pilótája feltehetőleg aláírta (?, Rácz Zsolt alz, Németh Gábor őrnagy), fotó: Edelényi Gábor, feltekerve, az egyiken gyűrődéssel, kis szakadással, 56x81 cmx2
17576.

4 000 HUF

Vegyes harckocsi témájú plakát tétel, 4 db,"Prága tavasz - Egerszegi nyár1968" kiállítási plakát, "A magyar harckocsizó fegyvernem 60 éve kiállítás", jelzett a nyomaton (Erdész L), "Kampfpanzer T34/85" múzeumi plakát, A keceli Haditechnikai Park megnyitó plakátja, különféle állapotban, feltekerve, 63x46 cm,64x46 cm, 59x42 cm, 59x42 cm
17577.

3 800 HUF
10,30
11,88

Magyar Honvédelmi Szövetség: A levegő urai, és MHSZ 1987/5 naptár, 2 db plakát,feltekerve, az egyik ragasztott, 87x57 cm, 47x33 cm.
17578.

3 600 HUF
9,76
11,25

2007 9K72 "Elbrusz" Komplexum, nato: "Scud-B"/R-300 harcászati-hadműveleti rakéta indító-állvány, az alkató Juhász János "Juci-bácsi" által DEDIKÁLT példány, feltekerve, 33x49 cm
17579.

3 200 HUF
8,67
10,00

F/A-18 Hornet reklámplakátok, 2 db, feltekerve, kis gyűrődésekkel,75x47 cm és 74x56 cm
17580.

4 200 HUF
11,38
13,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF