Budapest 150

Number of items: 55

cca 1940 Bp., Ady Endre síremléke (egyben édesanyja, Ady Lőrincné Pásztor Mária sírja) a Fiumei úti sírkertben, fotó, 18x13 cm
18549.

3 000 HUF

Gajus Scheltema - Tibor Bérczes - Martijn de Vries: Andrássy út. Views of an Avenue. Bp., 2017., Corvina. Rendkívül gazdag fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18550.

6 000 HUF
19

Hódy Imre: Budapesti kis tájékoztató. Összeáll.: - -. Bp., 1948, (Légrády-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés.
18551.

1 600 HUF

18552.

5 000 HUF

Rubinyi Mózes és Szoboszlay Ferenc Budapesti Antológia. Bp., én. Budapesti Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Félvászon kötésben
18553.

1 000 HUF

18554.

2 000 HUF

1970 Indul a metró, ismertető füzet a 2-es metróvonal megnyitásáról, fekete-fehér képekkel, 16 p. + 1978 Budapesti Közlekedési Vállalat (BKV) vonalhálózati térképe, 67x48 cm
18555.

2 400 HUF
18

Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. 3. kiad. Bp. 1896. Lampel. 212 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. A budai várat ábrázoló, aranyozott kiadói egészvászon kötésben a kihajtható tábla sérült, szakadt. Egyébként jó állapotban
18556.

6 000 HUF

Fodor Béla - Horváth Tamás: A másik Buda-Pest. Képeskönyv az elő(d)városokról. Bp., 1996, Delta Kft. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
18557.

3 000 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 1 térkép (színes, kihajtható Budapest). Kiadói, aranyozott vászonkötésben, gerinc alján és tetején egészen apró kopásnyomokkal,
18558.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. 391p. Kiadói egészvászon-kötés.
18559.

2 600 HUF
7,05

cca 1890 Budapesti Városi Vasút rt. Bp., VIII. az Orczy téri villamos kocsiszín és környékének helyszínrajza a régi utcanevekkel Stáczió utca Köztemető utca, 80x33 cm
18560.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF