Advertisement

Number of items: 179

Malév számzáras pilótatáska, benne mappával. Kopásokkal, de szép állapotban, kemény oldalakkal, 45x34x20 cm
17156.

10 000 HUF

English Breakfast Tea ezüstözött fémdoboz. Kopással, 10,5x10x10 cm
17157.

2 000 HUF

Sona a tökéletes begyújtó hajtatlan papírdobozok Krampusz ábrázolással, egy lapon
17158.

1 600 HUF

Söralátét-gyűjtemény, egy cipősdoboznyi, benne legalább 200-300 db vegyes magyar és külföldi alátét, közte néhány nagyobb méretű is.
17159.

3 000 HUF
15

cca 1940 Maschinenfabrik Csonka János A.G. Motordrehhacke Typ F / Csonka János Gépgyár német nyelvű ismertető prospektus (rotációs kapa), kétoldalas, 30x21 cm
17160.

1 600 HUF

1957 2 db kártyanaptár
17161.

1957 2 db kártyanaptár

1 200 HUF

cca 1900-1920 Nürnberger Spielwaren. Nürnberger Spielwaren-Haus A. Wahnschaffe. / Német játékáruház fekete-fehér képekkel illusztrált katalógusa. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb lapszéli sérülésekkel, hajtásnyommal, 48 p.
17162.

3 000 HUF

cca 1910-1920 Nürnberger Spielwaren-Haus A. Wahnschaffe. / Német játékáruház fekete-fehér képekkel illusztrált katalógusa. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb lapszéli sérülésekkel, hajtásnyommal, 64 p.
17163.

3 000 HUF
14

cca 1910-1920 Nürnberger Spielwaren. Nürnberger Spielwaren-Haus A. Wahnschaffe. / Német játékáruház fekete-fehér képekkel illusztrált katalógusa. Kiadói tűzött papírkötés, hajtásnyommal, 40 p.
17164.

3 000 HUF

Dreher Maul csokoládépapír a Királyi Vár képével
17165.

1 800 HUF

cca 1910-1930 Weisz Mór és Társa Rt. Első Gyulai Konyak- és Likőrgyár karton reklámtábla, kissé kopott, néhány lyukkal, 30,5x20,5 cm
17166.

1 200 HUF
18

cca 1900 Rendkívül dekoratív szecessziós fém doboz Stühmer Frigyes Csokoládé s Cukorgyár reklámjával, az Országház képével, elől és a tetején nagyobb kopásnyomokkal, 15×21×6 cm
17167.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF