Advertisement Number of items: 179
3106632
17156
462
Advertisement
Malév számzáras pilótatáska, benne mappával. Kopásokkal, de szép állapotban, kemény oldalakkal, 45x34x20 cm
10 000 HUF
3104339
17157
462
Advertisement
English Breakfast Tea ezüstözött fémdoboz. Kopással, 10,5x10x10 cm
2 000 HUF
3106775
17158
462
Advertisement
Sona a tökéletes begyújtó hajtatlan papírdobozok Krampusz ábrázolással, egy lapon
1 600 HUF
3103344
17159
462
Advertisement
Söralátét-gyűjtemény, egy cipősdoboznyi, benne legalább 200-300 db vegyes magyar és külföldi alátét, közte néhány nagyobb méretű is.
3 000 HUF
3105182
17160
462
Advertisement
cca 1940 Maschinenfabrik Csonka János A.G. Motordrehhacke Typ F / Csonka János Gépgyár német nyelvű ismertető prospektus (rotációs kapa), kétoldalas, 30x21 cm
1 600 HUF
3025160
17161
462
Advertisement
1 200 HUF
3109821
17162
462
Advertisement
cca 1900-1920 Nürnberger Spielwaren. Nürnberger Spielwaren-Haus A. Wahnschaffe. / Német játékáruház fekete-fehér képekkel illusztrált katalógusa. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb lapszéli sérülésekkel, hajtásnyommal, 48 p.
3 000 HUF
3109834
17163
462
Advertisement
cca 1910-1920 Nürnberger Spielwaren-Haus A. Wahnschaffe. / Német játékáruház fekete-fehér képekkel illusztrált katalógusa. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb lapszéli sérülésekkel, hajtásnyommal, 64 p.
3 000 HUF
3100736
17164
462
Advertisement
cca 1910-1920 Nürnberger Spielwaren. Nürnberger Spielwaren-Haus A. Wahnschaffe. / Német játékáruház fekete-fehér képekkel illusztrált katalógusa. Kiadói tűzött papírkötés, hajtásnyommal, 40 p.
3 000 HUF
3106616
17165
462
Advertisement
Dreher Maul csokoládépapír a Királyi Vár képével
1 800 HUF
3101960
17166
462
Advertisement
cca 1910-1930 Weisz Mór és Társa Rt. Első Gyulai Konyak- és Likőrgyár karton reklámtábla, kissé kopott, néhány lyukkal, 30,5x20,5 cm
1 200 HUF
3112502
17167
462
Advertisement
cca 1900 Rendkívül dekoratív szecessziós fém doboz Stühmer Frigyes Csokoládé s Cukorgyár reklámjával, az Országház képével, elől és a tetején nagyobb kopásnyomokkal, 15×21×6 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house