Advertisement

Number of items: 179

8 doboz különféle régi gémkapocs, rajzszög, gombostű, eredeti teljes dobozzal + modern fűzőgép kapoccsal
17144.

3 000 HUF

Retro Pepsi Cola táska kopott 35 cm
17145.

3 000 HUF

MALÉV bőrönd, műbőr, fehér, kopott, cca 37x46 cm
17146.

3 000 HUF

17147.

3 000 HUF

MALÉV bőrönd, műbőr, kék, kopott, cca 37x46 cm
17148.

3 000 HUF

Koh-i-noor nyomókapcsok illusztrált fém doboz, kopással, 17x22x9cm
17149.

5 000 HUF

Partegas és Ramon Allones kubai szivarok eredeti fajansz fedeles dobozai, jelzett, egyik fedél sérült, m: 20 cm
17150.

5 000 HUF

Malév reklámtárgyak: Alföldi hamuzó, felfújható strandlabda, mappa, benne prospektussal, használt színezővel, poggyászcímkékkel.
17151.

2 000 HUF

1892 Katalog der Westinghouse-Bremse Hannover, 1892. Schmorl & von Seefeld. 86 p + 26 t. részben kihajtható táblák. Vasúti alkatrészek, fémberendezéseket bemutató képes katalógus. Aranyozott egészvászon kötésben /  Illustrated catalog showing railway parts and metal equipment. Gilded full cloth binding
17152.

6 000 HUF
18

Stühmer fadoboz, kopott, 20x13 cm
17153.

3 000 HUF

Szent István fa doboz, kopásokkal, 15,5×23×12 cm
17154.

2 400 HUF

8 darabos cigarettás, szivaros doboz tétel, fém és fa dobozokkal, klf méretben.
17155.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF