Art-ceramics
Number of items: 275
3089886
11439
461
3200
Art-ceramics
Sóskuti Kerámia falidísz, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3 200 HUF
3089894
11440
461
3400
Art-ceramics
Szabó Kata türkizmázas kerámia dísz, jelzés nélkül, 15x8 cm
3 400 HUF
3089859
11441
461
Art-ceramics
Iparművészeti váza. Retro, jelzés nélkül, kis repedésvonallal, lepattanással, m: 23 cm
2 800 HUF
3089100
11442
461
Art-ceramics
Meissen 4 darab kerámia plakett, jelzett, hibátlan, d: 4-8 cm
2 000 HUF
3100275
11443
461
3200
Art-ceramics
K. Nagy József Nádudvar váza. Kavicsolt fekete kerámia, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
3 200 HUF
3099879
11444
461
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri katicás kislány. Kis kopással, m: 12 cm
2 000 HUF
3094161
11445
461
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Szentendre. Mázas kerámia fali dísz, sarkán kis kopással 18x28 cm
3 000 HUF
3094448
11446
461
Art-ceramics
Német retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 19 cm
2 400 HUF
3094430
11447
461
3200
Art-ceramics
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzéssel , d: 28 cm
3 200 HUF
3094426
11448
461
Art-ceramics
Német retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
3 000 HUF
3094696
11449
461
Art-ceramics
Izsépy kerámia őz, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x16 cm
2 000 HUF
3094419
11450
461
Art-ceramics
Mázas kerámia hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m