Art-ceramics

Number of items: 275

Sóskuti Kerámia falidísz, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11439.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szabó Kata türkizmázas kerámia dísz, jelzés nélkül, 15x8 cm
11440.

3 400 HUF
9,21
10,63

Iparművészeti váza. Retro, jelzés nélkül, kis repedésvonallal, lepattanással, m: 23 cm
11441.

2 800 HUF

Meissen 4 darab kerámia plakett, jelzett, hibátlan, d: 4-8 cm
11442.

2 000 HUF

K. Nagy József Nádudvar váza. Kavicsolt fekete kerámia, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
11443.

3 200 HUF
8,67
10,00

Bodrogkeresztúri katicás kislány. Kis kopással, m: 12 cm
11444.

2 000 HUF

Jelzés nélkül: Szentendre. Mázas kerámia fali dísz, sarkán kis kopással 18x28 cm
11445.

3 000 HUF

Német retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 19 cm
11446.

2 400 HUF
11

Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzéssel , d: 28 cm
11447.

3 200 HUF
8,67
10,00

Német retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11448.

3 000 HUF

Izsépy kerámia őz, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x16 cm
11449.

2 000 HUF

Mázas kerámia hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11450.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF