Art-ceramics

Number of items: 275

11403.

1 000 HUF

3 darab kék alapon fehér pöttyös mázas kerámia tárgy: mécsestartó, tál, kis váza. Jelzett, kis kopással.
11404.

2 000 HUF

Kerámia kulacs, plasztikus oroszlán díszítéssel, bőr szíjjal apró lepattanásokkal 17 cm
11405.

2 600 HUF
7,05

11406.

1 200 HUF

Népies, fonott fogójú mázas kerámia váza. Minimális lepattanással 25 cm
11407.

2 400 HUF

Retro mázas kerámia váza, jelzés nélkül m: 17 cm
11408.

2 800 HUF

11409.

500 HUF
1,36
1,56

Az én váram. Kerámia falikép, jelzés nélkül, minimálás lepattanásokkal a szélén 23,5x23,5 cm
11410.

3 200 HUF
8,67
10,00

2 db hattyús kerámia dísz, kopott apró csorbák rózsákon. m: 5,5 és 8,5 cm
11411.

1 000 HUF

Mono D. jelzéssel kék mázas kerámia kínáló pár, jelzett, kopással, d: 18,5 cm, m: 7 cm
11412.

2 400 HUF

11413.

800 HUF

XX. sz. első fele, Dunántúl, Pipázó alakos váza. Aljánál pattanással, m: 16,5 cm
11414.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF