Photo Number of items: 473
3093833
14776
461
Photo
Amatőr fotóalbum "Tavasz, nyár, ősz, tél", 36 db beragasztott vegyes méretű fotóval
1 400 HUF
2460633
14777
461
14000
Photo
14 000 HUF
3061212
14778
461
85000
Photo
cca 1865-1870 Régi fotóalbum, benne nagyrészt fénynyomatokkal és néhány fotóval,25 táblán 50 db. Köztük: Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné ('Sisi'), Napoléon Joseph Charles Paul Bonaparte francia és montforti herceg, felesége: Savoyai Mária Klotild, Byron, Voltaire, Alexander Dumas, Rudolf trónörökös, Mária Terézia, Abraham Lincoln és Andrew Johnson amerikai elnökök, és mások. Nagyrészt a táblákon feliratozva. Korabeli egészbőr-album, réz kapoccsal, aranyozott táblaélekkel, 1865-ös bejegyzéssel, kopott borítóval, sérült kötéssel, szétvált, kijáró táblákkal, néhány táblán sérüléssel, egy-egy fotón apró sérülésekkel, album: 14x11x5 cm.
85 000 HUF
2604272
14779
461
Photo
Reprodukciók XX. századi történelmi fotódokumentumokról, Szabó János debreceni fotós munkái, 48 db, 24×16,5 cm
1 800 HUF
2604257
14780
461
Photo
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house