A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., ford., az utószó... https://www.darabanth.com/en/461-Online-auction/461.0/Books/Books-mixed-rarities-travelling-art~2000045/A-nyolcszirmu-lotusz-Tibeti-legendak-es-mesek-Val-ford-az-utoszot-es-a-jegyzeteket-irta-Rona~II3098274
3098274
21282
461
Books: mixed rarities, travelling, art
1 800 HUF
Description: A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta Róna Tas András. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1958, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ekb
further page navigation Auction house