Tétel

1 400 HUF

Description:

Kolligátum a Nemzeti Könyvtár 5 számából: Nagy Méda: Régi magyar asszonyok.; Törökné Kovács Hermin: A szilfai birtok.; Erdélyi József - Sinka István - Sértő Kálmán: Három csillag. (Válogatott versek).; Gergelyffy Gábor: Bodor Péter, a székely ezermester.; Romhányi István: Szegény Szabó Boldizsár. Bp., 1941, Stádium. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel, az eredeti papírborítók bekötve.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert