20103.
Closed 461. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Augustin Béla: Botanika . Gyógyszerészet Tankönyve kezdők részére. 162p. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói aranyozott vászonkötésben