12817.
Closed 461. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi és nő. Akasztható, faragott fa, jelzett, kis kopással, m: 12 cm