14175.
Closed 461. Online auction
Historical documents, manuscripts
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
cca 1938-1946 Régi emlékkönyv bejegyzésekkel, rajzokkal. Vászonkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, két lap összeragadt.