Tamási Áron: Ábel a rengetegben; Ábel az országban; Ábel Amerikában. A... https://www.darabanth.com/en/460-Online-auction/460.0/Books/Books-Other-rarities~1000005/Tamasi-Aron-Abel-a-rengetegben-Abel-az-orszagban-Abel-Amerikaban-Az-Erdelyi-Szepmives-Ceh-10~II3087792
3087792
20770
460
1 400 HUF
Description: Tamási Áron: Ábel a rengetegben; Ábel az országban; Ábel Amerikában. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. I., II., XIX. kötet. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. 192+210+248 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
further page navigation Auction house