12144.
Closed 460. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, terrakotta, jelzett, talpa restaurált, m: 26,5 cm