Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 76

Simon Tamás (szerk.): Magyarország és a világűr. Bp., 2021, MANT-MCC Press. 215 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, első kötéstábla és védőborító jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
20245.

2 400 HUF

Broesike, Gustav: Anatomischer Atlas des gesammten menschlichen Körpers mit besonderer Berücksichtung der Topographie für Studierende und Aerzte bearbeitet von - - . Band I. Abtheilung I. + Band III. Abtheilung II. [Egybekötve]. Berlin, 1900-1909, Fischer's Medicinische Buchhandlung, IX+(3)+120 p.; 2 sztl. lev.+ 607-684 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Félvászon-kötésben, helyenként kissé koszos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
20246.

2 000 HUF

1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz, 3 db: 1895. augusztus, december (XXXIV., XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII.) Bp., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, az egyik füzet különvált borítóval.
20247.

1 000 HUF

Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
20248.

1 000 HUF

Otto Fischer: Theoretische Grundlagen für eine Mechanik der Lebenden Körper. Matematischen Wissensachften Band XXII. Leizpig-Berlin, 1906, B. G.Teubner. 4 kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20249.

2 800 HUF

Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Baktériumok - mohák. I kötet. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Színes gombatáblákkal. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
20250.

2 800 HUF

20251.

2 800 HUF

Dean Hamer - Peter Copeland: Génjeink. Miért fontosabbak, mint hinnénk? Osiris Könyvtár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés.
20252.

1 800 HUF

Dr. Lutter Nándor: Ötszámjegyű sorszámi és szögmértani táblák. Bp., 1878, Franklin. Kiadói egészbőr kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
20253.

600 HUF
1,63
1,88

Zerinváry Szilárd: A Föld fizikája. Bp., 1956, Művelt Nép. A belső illusztrációk Deim Pál, a színes képtáblák és a borító Berczeller Rezső munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval, korabeli ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.
20254.

1 200 HUF

Dr. Mócsy János: Klinikai diagnosztika. Bp., 1944, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 334 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
20255.

1 400 HUF

Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár. Bp., 2005, Tericum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20256.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF