Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 76

Tóth Gábor: Allergia- és Candida-kalauz. Pilisvörösvár, 2003, Pilis-Vet Bt. Kiadói papírkötés.
20233.

2 000 HUF

5 db homeopátia könyv: Josef Rau: A klasszikus homeopátia. A leghatékonyabb gyógymód.; Piero Bressan - Roberto Chiej Gamacchio: Homeopátia. Szerek, receptek, kezelési javaslatok.; Rima Handley: Homeopátiáról nőknek.; Dr. Ébert Jenő: A homeopátia gyógyító ereje.; Robin Hayfield: Homeopátia. Útmutató a mindennapi egészségmegőrzéshez. Vegyes, nagyrészt jó állapotban.
20234.

1 800 HUF

Rose, Heinrich: Handbuch der analytischen Chemie. I. köt. Berlin, 1838., Ernst Siegfried Miller. Vierte Auflage. Korabeli félbőr-kötés, foltos lapok, kopott gerinc.
20235.

6 000 HUF

Tátrallyay (Wein) Zoltán: A felső légutak betegségei. A szerző, Dr. Tátrallyay (Wein) Zoltán (1887-1954) fül-orr-gégész által DEDIKÁLT példány. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat "A légzési szervek betegségei c. kötetének I. részre. Különlenyomat. Bp., 1941,Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Cegléd,Garab József, XII+126 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés.   Valamint további 3műve:   Fül-, orr-, torok és gégebajok gyógykezelése. Különelnyomat. Bp., 1940, Szerzői, (Stephaneum-ny.), 569-626 p. Kiadói papírkötés.;   A lapos koponyacsontok osteomyelitiséről. Különlenyomat. Bp.,(1943), Hungária-ny., 751-778 p. Kiadói papírkötés, rajzzal, egy foltos lappal.;   Emlékbeszéd Politzer Ádám születésének 100-ik évfordulójára. Gyógyászat Tudományos Közleményei Különlenyomat. Bp., 1936, Globus-ny., 5 p. Két példány.;
20236.

3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Remetei Filep Ferenc: Műtermi szolgálat. Útmutató műtőnövendékek, műtősnővérek és műtősaltisztek számára. Körmend, 1943, Rábavidék. Kiadói papírkötés, javított, kopottas állapotban.
20237.

2 000 HUF

20238.

4 800 HUF
13,01
15,00

20239.

2 400 HUF

20240.

1 600 HUF

Scott Weidensaul: A kígyók világa. Ford.: Mátyási Gizella. London, 1997, Új Ex Libris. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20241.

2 400 HUF

Makara Lajos: A végtagok sebészeti bántalmainak gyógyítása.Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára VIII. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 4+276+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20242.

5 000 HUF

Szarvasházi Judit (szerk.): Patikai emlékek - Fatégelyek. Bp., 2003, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés.
20243.

2 000 HUF

Max Saegesser: Schilddrüase, Jod und Krop. Klinische und experimentelle Untersuchungen. Basel, 1939, Benno Schwabe & Co. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
20244.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF