20 000 HUF
A Nagy Háború írásban és képben 6 kötete. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, sérült egészvászon-kötésben. Elszórtan különböző sérülésekkel.