Tétel

4 000 HUF

Description:

1862 Magyar Tudományos Értekező. Szerk. és kiadják Knauz Nándor és Nagy Iván, magyar akademiai tagok. I. köt. Pest, 1862, Pfeifer Nándor, (Esztergom,Horák Egyed-ny.), 480 p. Benne érdekes írásokkal, közte Bartal György: A parthus-hunmagyar-scythákról befejezéseül, Knauz Nándor: A budai királyi várpalota kápolnája, [Fraknói Vilmos] Frankl Vilmos: A magyar nemzet bevándorlásának története...stb. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel, kissé (foxing) foltos lapokkal. Magyar Tudományos Értekező c. tudományos, könyvészeti és kritikai folyóirat 1862-ben jelent meg. Összesen 11 számot, mintegy 2 kötetet ért meg, és az év végével megszűnt.

Share:

Photo of the item taken by : tg